Web Tasarım Yenileme, Düzenleme, Sıfırdan Kurulum, E Ticaret, Emlak-Gayrimenkul, Turizm, Hizmet, Üretim, Kişisel, Kurumsal Gibi Tüm Alanlarda, Firma Rehberi ile Tanıtım,
Google Reklamı ve Seo Çalışmaları

Adres: Görükle Dumlupınar Mh.
No:31 Nilüfer / BURSA

Tel: 546-940 2175 / 224-384 5435
Mail: info@websitetasarimci.net

websitetasarimci.com bursafirmarehberim.com BursaWebSite.org  ucuzwebci.com antalyawebsite.org deneme.name.tr antalyafirma.net bursawebsitetasarim.com websitetasarimci.net bursawebsite.name.tr

Domain, Hosting, Tasarım, Mail, Google Kayıt, Eğitim, Teknik Destek

Blog

Home  /  Referanslar   /  Bursa Sanfil Filtre

Bursa Sanfil Filtre

SAN-FİL Filtre 08.02.2011 tarihinde Bursa’da kurulmuştur.

Filtre grubunda faaliyet gösteren SAN-FİL, müşterilerine kalite ve uygun fiyatı pekiştiren doğru hizmet sunmayı hedeflemektedir.
ASAŞ FİLTRE Bursa Bölge distribütörü olarak çalışmalarını devam ettirmekte olup , talepler doğrultusunda Donaldson, Mahle, Fleetguard gibi ithal markaların da temsilciliğini yapmaktadır.

Araç, kamyon, iş makinası, deniz motorları ve tekstil makineleri dahil olmak üzere endüstriyel gruptaki tüm yağ, yakıt, hava, hidrolik filtrelerin tedarikçisi olarak hizmet vermektedir.

SAN-FİL Filtre müşterilerine kendi ihtiyaçları doğrultusunda da özel çözümler sunmaktadır.İthalat yoluyla tedarik edilen filtre ihtiyaçlarını, numune çalışması yaparak, özel üretime dönüştürmekte; bu sayede de tüketicilerin filtre maliyetlerini önemli ölçüde düşürürken, yerli piyasaya katkıda bulunmayı hedeflemektedir.

Hızla gelişen sektörümüzde, müşterilerimize filtrede çözüm ortakları olarak doğru zamanda doğru hizmeti sunmak.

Otomotiv üreticilerinin tercihi olup ;

Kalitenin yerli de üretilebileceğini kanıtlayan markamız, ASAŞ FİLTRE’yi daha çok kullanıcıya ulaştırabilmek; firmamızı sektörde ilk sıralara taşımak.

İletişim Bilgilerimiz
Tel : 224 341 94 24
Faks : 224 342 24 14
E-mail : info@bursafiltre.net
Web Sitesi : bursafiltre.net
Web Sitesi : sanfil.com
Adres : Yiğitler Mh.Otosansit Sit.108.Sk.No:3  Yıldırım /Bursa